Klub pro seniory

Pension klub pro seniory, z.s. je spolek sdružující seniory nejen z Pardubic, ale má své členy i z ostatních měst a krajů celé ČR. Společným zájmem členů Klubu je vytvářet prostředí a podmínky reflektující jejich věk, zdravotní stav a individuální zájmy a potřeby. Pro naplňování všech těchto potřeb svých členů využívá Klub ubytovacího zařízení Pension klubu pro seniory ve Starém Hradišti, který je vybaven klubovnou, jídelnou, sociálním zařízením, zahradou a ubytovací kapacitou se 35 lůžky v jedno a dvoulůžkových pokojích. Nejvíce členů klubu pochází z blízkých Pardubic, odkud do Starého Hradiště zajíždí MHD. Členové klubu, kteří dlouhodobě pobývají v pensionu tak zůstávají v kontaktu se svými přáteli a rodinou, kteří je zde navštěvují.

Pension klub pro seniory ve Starém Hradišti funguje už skoro 10 let. Za tu dobu jsme umožnili téměř stovce členů a jejich rodinám vyřešit náročnou životní situaci, do které se dostali kvůli svému zdravotnímu stavu nebo vysokému věku. Některým členům jsme pomohli k návratu do jejich domova, jiní u nás už téměř 10 let spokojeně tráví svůj podzim života.

Cílem Pension klubu pro seniory je vytvořit svým členům- seniorům takové zázemí, aby se cítili být pořád sami sebou, i když už nežijí v prostředí, na které byli léta zvyklí. Pečujeme nejen o jejich tělesnou schránku, ale nenecháme zahálet ani ducha. Pro více informací o dění v Pension klubu pro seniory ve Starém Hradišti najdete v sekci „ Galerie“.

The next generation layout and structure compliments the beautiful and intricate design of the template in conjunction with its many features and integrated extensions

Inside Fracture Template
Everything You Need to Build Your Stunning Website

Gantry 4 Framework
Powerful Framework that Makes Building Websites Easier

• Compact Grid System
    CSS grid framework to construct content by providing commonly used dimensions
  • Stunning Admin Interface
    Gantry provides a uniquely intuitive interface to control all aspects of the design
  • Multi-Page Configuration
    Assign different template configurations for one or several menu items/pages
  • Source-Ordered Columns
    With up to 3 total sidebars, you can achieve highly complex mainbody layout scenarios
  • Integrated Gantry Features
    Many built-in features such as font-sizer, Google Analytics, Date, etc
  • Grid RTL Support
    Built in RTL support which will automatically order the layout to support RTL

Interested? Want to try Fracture?