Klub pro seniory

Pension klub pro seniory, z.s. je spolek sdružující seniory nejen z Pardubic, ale má své členy i z ostatních měst a krajů celé ČR. Společným zájmem členů Klubu je vytvářet prostředí a podmínky reflektující jejich věk, zdravotní stav a individuální zájmy a potřeby. Pro naplňování všech těchto potřeb svých členů využívá Klub ubytovacího zařízení Pension klubu pro seniory ve Starém Hradišti, který je vybaven klubovnou, jídelnou, sociálním zařízením, zahradou a ubytovací kapacitou se 35 lůžky v jedno a dvoulůžkových pokojích. Nejvíce členů klubu pochází z blízkých Pardubic, odkud do Starého Hradiště zajíždí MHD. Členové klubu, kteří dlouhodobě pobývají v pensionu tak zůstávají v kontaktu se svými přáteli a rodinou, kteří je zde navštěvují.

Pension klub pro seniory ve Starém Hradišti funguje už skoro 10 let. Za tu dobu jsme umožnili téměř stovce členů a jejich rodinám vyřešit náročnou životní situaci, do které se dostali kvůli svému zdravotnímu stavu nebo vysokému věku. Některým členům jsme pomohli k návratu do jejich domova, jiní u nás už téměř 10 let spokojeně tráví svůj podzim života.

Cílem Pension klubu pro seniory je vytvořit svým členům- seniorům takové zázemí, aby se cítili být pořád sami sebou, i když už nežijí v prostředí, na které byli léta zvyklí. Pečujeme nejen o jejich tělesnou schránku, ale nenecháme zahálet ani ducha. Pro více informací o dění v Pension klubu pro seniory ve Starém Hradišti najdete v sekci „ Galerie“.

The Style Settings panel in the Gantry based theme administration interface provides several options for configuring the main built in stylistic aspects of the template.

Style

Gantry also provides the ability for you to create your own custom presets based on any parameter in the theme administrator. You should determine which parameters you wish to configure to be a part of the presets.

Assigning a Style

With Gantry, the ability to assign a certain style to an individual page has never been easier and/or more efficient. Just follow these simple steps:

• Go to Extensions → Template Manager → rt_fracture → Assignments → *Menu Item*
  • Select your preset from Show Presets, configure and save.

After setting your defaults to the desired values, select the Menu Items button and choose the menu item you wish to modify the parameters for. You will then see a series of checkboxes on the left of all the supported parameters.

Select the checkbox next to the parameter you wish to modify, it will then become active, and you can modify as you wish. Clicking “Save” in the toolbar will then save this configuration.

Gantry Framework: Style Configuration