Sdružujeme seniory z celé ČR a naší snahou je poskytovat kvalitní péči přizpůsobenou individuálním potřebám našich klientů. V maximální možné míře volíme rodinný přístup s přihlédnutím ke zvyklostem a návykům seniora.

Zázemí klubu disponuje kapacitou 35 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích pro dlouhodobé i přechodné pobyty. Pokoje jsou kompletně zařízené s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem se sedátkem, TV a lednicí. Senioři v klubu dále naleznou jídelnu, která z části zároveň slouží jako společenská místnost.

Za dobrého počasí je pak našimi klienty hojně využívána zahrada a klidné okolí pensionu, které vybízí k příjemným procházkám.

Senioři mají zajištěno stravování, úklid pokoje, praní prádla a nonstop asistovanou péči poskytovanou asistentkami sociální péče. Asistentky sociální péče seniorům pomáhají s každodenními činnostmi dle jejich individuálních přání, potřeb a zdravotního stavu.

• Denní pomoc při ranním a večerním oblékání
  • Osobní hygieně
  • Doprovodem do jídelny
  • Koordinace v oblasti zdraví, jak je požadováno

Rodinní příslušníci a návštěvy pak oceňují dobrou dostupnost Pension klubu pro seniory nedaleko Pardubic odkud k nám pravidelně zajíždí i linka MHD.